MENÜ

İş Ortakları

Zebra: zebra-new-logo.jpg

www.zebra.com

Zebra Technologies 100′den fazla ülkede Fortune dergisinin dünya çapındaki en büyük 500 şirket listesinin %90′ından fazlasına hizmet vermektedir.

Zebra’nın açık ara pazar lideri olmasını sağlayan, Zebra ürün çeşitlerinin güvenilirliği ve kullanışlılığını güvence altına alan kalite kontrol işlemlerinin sürekli korunup geliştirmeye özen göstermesidir.

Zebra, sektördeki en geniş ürün çeşidine sahip olup, bunlardan sadece birkaçını RFID, kiosk ve fotoğraf kalitesinde kart basım ürünleri oluşturmaktadır. Zebra’nın kağıt etiketlerden sentetik, ısıya dayanıklı etiketlere ve anti-mikrobiyel bilekliklere, geniş yazıcı sarf malzemeleri yelpazesi ile bu eşsiz ürün çeşidinin boyutları daha da büyümektedir.

Zebra, müşterilerin uzmanlık konusu baskı ihtiyaçlarına yönelik özel uygulamalar geliştirmesine olanak tanımadaki gücü ve uzmanlığı ile ün yapmıştır. Alanında standartları belirleyen Zebra ürün çeşitleri, diğer üreticilerin ticari ürünleri ile kusursuz bir şekilde entegre olabilmektedir. Buna ek olarak, Zebra’nın benzersiz yazıcı dili sayesinde Zebra yazıcılar müşterinin mevcut altyapısına başarıyla eklenebilmektedir.

 

Motorola (Symbol) by Zebra:motorolalogoweb.jpg

www.zebra.com

Motorola (Symbol); mobil bilgi işlem, gelişmiş veri toplama, radyo frekans tanımlaması (RFID), kablosuz altyapı ve mobil yönetim gibi tam teşekküllü kurumsal mobil çözümler için kullanılan ürünlerin ve sistemlerin tasarım, geliştirme, üretim ve servis hizmetleri konusunda lider bir teknoloji şirketi olarak faaliyet göstermektedir. 

Hareket halinde gerçek zamanlı bilgi gönderimi konusunda geliştirdiği çözümlerle işletmelere verimlilik, gelişmiş müşteri hizmetleri yönetimi ve operasyonel etkinlik gibi faydalar sağlayan

Motorola, yüksek kalitede ürün portföyü ve bilgi birikimi ile teknolojik yenilikler konusunda sektör lideri konumunda. 

Motorola, güçlü bir partner ağına, perakende, turizm, taşımacılık, imalat, toptan dağıtım ve sağlık gibi sektörlerde engin bir deneyime sahiptir.

 

Honeywell:honeywelllogoweb.jpg

www.honeywellaidc.com

İlk Honeywell ürününün satıldığı 1946 yılından beri Türkiye'de tüm sanayi kollarında pek çok kontrol sistemi ve modern binalar Honeywell imzasını taşıyor. 1992 yılında Honeywell Türkiye organizasyonunun kendi şirketi ile faaliyete geçmesi ile Türkiye'de otomatik kontrol teknolojisinin de kilometre taşları oluşturuldu. Honeywell Aralık 2012'de Intermec firmasını satın alarak pazardaki payını genişletti.

Projelendirme, işletmeye alma, eğitim ve Honeywell'in tarihi boyunca başarısının temeli olarak kabul ettiği satış sonrası servisin arkasında, küresel organizasyonun içinde sürekli olarak bilgisini, deneyimini arttıran Honeywell mühendisleri yer alıyor. Otomasyon ve Kontrol Ürünleri, Bina Çözümleri ve Proses Çözümleri‘nden oluşan üç ana birimiyle en yeni teknolojileri aktarmaya devam ediyorlar. İmay Bilişim 2013 itibari ile Honeywell ürünlerinin iş ortağı olmuştur. 

 

Datamax:20140704173921_2557datamax-logoweb.jpg

www.datamax-oneil.com / www.honeywellaidc.com

Merkezi ABD’de olan Datamax-O’Neil, riskleri minimize eden ve etkinliği, emniyeti ve kaliteyi katlayan katma değerli yazıcı çözümleri sağlamaktadır. Datamax-O’Neil, sektörün en geniş sabit, mobil etiket ve fatura yazdırma çözüm gamını tasarlamakta, üretmekte ve pazarlamaktadır. Firma, bu çözümleri ile endüstriyel, sağlık, perakende, otomotiv ve biletleme pazarlarında ürünlerini konumlandırmaktadır. Datamax-O’Neil, 50 yıldan fazla bir süreçte ilgili çözümlerini sunmakta ve gün itibariyle 400’den fazla çalışana sahip ve 200.000’den fazla kullanıcıya ürünlerini sunmuş durumdadır.

 

Intermec:ih.jpg

www.intermec.com / www.honeywellaidc.com

Pazarınızda lider olabilmek için, zorlukların üstesinden gelebilecek çözümlere ihtiyacınız vardır ancak daha da önemlisi, size yolunuzu çizebileceğiniz ve ilerleyebileceğiniz sonuçlara ihtiyacınız vardır ve bu sonuçları Intermec ile elde edebilirsiniz.

Intermec bir iş-performansı şirketidir. Firmanızın tedarik zincirindeki her noktasında bulunan ve kullanılan, veri toplama, mobilite ve bilgi yönetim sistemlerini dizayn eder ve çalışanlarınızın, sahip olduğunuz bilginin ve donanımlarınızın tam verimililiğini sağlamanızda sizlere yardımcı olur.

Sayısız endüstride çığır açan çözümleri icat ettik: Dağıtım Merkezleri, Saha Servis, Saha Satış ve Teslimat ve Nakliyat&Lojistik sektörlerinin tamamı, endüstriyel mobil terminaller, yazıcı ve medya, veri toplama, RFID, kablolu ve kablosuz bağlantılar ve sesli otomasyon sistemleri kullanıyorlar.

 

Datalogic:datalogiclogoweb.jpg

www.datalogic.com

Hızlı ve dinamik olan OTVT sektörü bağlılık, yenilik ve sürekli değişime karşı adaptasyon ister. Müşterilerin gittikçe artan beklentilerini sadece son teknoloji ürünü çözümler karşılayabilir. Datalogic ADC (Automatic Data Capture) her zaman bir adım ötesini hedeflemiştir. Müşterilerin beklentilerini aşmayı arzulayan kararlılığı, sektördeki en geniş, kapsamlı ve üstün performanslı ürünler ailesini ve çözümleri geliştirilmesine yol açmıştır. Bu ve mükemmel hizmetlerin birleşimi, Datalogic ADC’yi OT/VT ihtiyaçlarını karşılamada dünya liderleri arasındadır.

Geniş tecrübe ağı ve doğru data toplama anlayışı sayesinde Datalogic ADC belirli iş ihtiyaçları için özelleştirilmiş barkod okuma ve mobil çözümler konusunda pazar uzmanlarındandır. Müşteriler, el tipi barkod okuyucular, sabit barkod okuyucular ve mobil bilgisayarlar ile tamamlanmış geniş ürün yelpazesi ile özel taleplerine doğru çözümleri sağlama konusunda Datalogic ürünlerine güvenebilirler.

Dinlemek Datalogic ADC' nin başarısı için bir diğer anahtardır. Yeni çözümler oluşturmak ve gerçek değeri teslim edebilmek adına müşterilerimizi dikkatlice dinlemeyi kendimize görev kabul etmiştir. Dünya markaları, çalışmalarına etkili ve benzersiz çözümler sağladığı için Datalogic’e güveniyor.

 

Temsil Ettiğimiz Markalar

  1. zebra-new-logo.jpg
  2. motorolalogomini.jpg
  3. honeywelllogomini.jpg
  4. 20140704173921_2557datamax-logoweb.jpg
  5. ih.jpg
  6. datalogiclogomini.jpg« Kurumsal

Bize Ulaşın

İletişim bilgilerinizi bırakın,
ekibimiz sizi arasın.