MENÜ

Zebra ZQ600 Serisi Mobil Yazıcılar

MAKSİMUM VERİMLİLİK İÇİN PREMİUM KABLOSUZ ÖZELLİKLER
802.11ac Wi-Fi desteği ve en yeni güvenlik protokolleri ile ZQ600 Serisi, iç mekandlarda en hızlı ve en güvenilir kablosuz bağlantıyı sunar. Ve sektörü'n tek Wi-Fi üzerinden anında uyandırma özelliği, çalışanlarınız için anında kullanılabilirlik ve maksimum güç verimliliği sağlar.

ÜSTÜN GÜÇ YÖNETİMİ
ZQ600 Serisi, çalışanların her vardiya için yeterince güce sahip olmasını sağlayan 3250 mAH pil il'e sınıfındaki en yüksek pil kapasitesine sahiptir. Patentli Power Smart Print TechnologyTM  en yüksek kalitede baskı için gereken güç miktarının tam olarak sunulmasını sağlar ve PowerPrecision+ teknolojisi, eskimekte olan pilleri verimliliği etkilemeye başlamadan önce bulmayı kolaylaştırır.

GELİŞMİŞ PLATFORM İŞİNİZLE BİRLİKTE BÜYÜR
ZQ600 Serisi, Zebra'nın güçlü yazıcı işletim sistemi Link-OS ve olağanüstü bir baskı deneyimi sağlayan verimlilik, yönetim, geliştirme ve izlenebilirlik araçlarının bir birleşimi olan Print DNA tarafından desteklenir. Gelecekteki cihaz yazılımı yükseltmelerini desteklemek için güçlü bir bellek özelliği sunar ve aksesuarlar QLn ile geriye dönük olarak uyumlu olduğundan yenilerini almanız gerekmez.

Ürünlerin teknik özelliklerini inceleyin:

Zebra ZQ610                      Zebra ZQ620
« Tüm Haberler

Bize Ulaşın

İletişim bilgilerinizi bırakın,
ekibimiz sizi arasın.