MENÜ

Zebra TC72/TC77 Mobil Bilgisayar

EN ÜSTÜN İÇ VE DIŞ MEKAN ULTRA SAĞLAM KURUMSAL SINIF DOKUNMATİK BİLGİSAYARLAR
TC72 ve TC77 Android Dokunmatik Bilgisayarlar, iç ve dış mekanlardaki tüm çalışanlar için son derece sağlam, tamamen dayanıklı bir bilgisayar oluşturmak için oldukça başarılı TC70/TC75 Serisi ailesini geliştirir — maksimum kullanım kolaylığı için akıllı telefon deneyimi, en üst düzeyde yapısal dayanıklılık, tam hücresel ağ esnekliği ve maksimum personel etkinleştirmesi için bu sınıftaki tüm diğer cihazlardan daha fazla özellik sunan yeni bir platform.

TEKNOLOJİK GELİŞMEDE EN ÜST DÜZEY
TC72 ve TC77, maksimum bilgisayar gücü; zengin konumlandırma desteği; güç tasarrufu sağlayan daha hızlı WiFi bağlantıları; yüksek kaliteli ses; fotoğraf ve videolar için 13 MP arka kamera; video görüşmeleri için renkli, 5 MP arka kamera ve çok daha fazlası; kullanıcıların en sık kullanılan özelliklere erişmek için oluşturabilecekleri programlanabilir tuşlar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere her şeye sahiptir.

EN ÜSTÜN SAĞLAM TASARIM
TC72 ve TC77, en zorlu koşullara yıllar boyu dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Cihaz, çizilmeye ve kırılmaya karşı maksimum dayanıklılık sağlayan Gorilla Glass dokunmatik panel ve görüntüleyici penceresi ile düşmelere, toza ve yuvarlanmaya karşı dayanıklı ve neredeyse tamamen su geçirmezdir.

DÖRT YENİ MOBİLİTY DNA UYGULAMASI
Katma değerli özelliklerde en iyisini elde edin. WorryFree WiFi ile güvenilir ve üstün WiFi bağlantıları elde edin. PowerPrecision Console ile eskimekte olan mobil bilgisayar pilleri işgücü verimliliğini etkilemeden kolayca tanımlayın ve bunlardan kurtulun. LifeGuard’dan yeni Analytics, işletim sistemi güncelleme sürecine uçtan uca çığır açan kontrol getirir. Ve StageNow'un yeni Restricted Mode’u, sektörde bir ilk olarak Google Mobile Services’e erişimi denetlemenize olanak verir.

Ürünlerin teknik özelliklerini inceleyin:

Zebra TC72                       Zebra TC77
« Tüm Haberler

Bize Ulaşın

İletişim bilgilerinizi bırakın,
ekibimiz sizi arasın.