MENÜ

Zebra TC52/TC57 Mobil Bilgisayar

EN ÜSTÜN KULLANICI DENEYİMİ
TC52 ve TC57, Android’in tanıdıklığından doğrudan güneş ışığında okuması kolay beş inçlik dokunmatik ekrana, barkod, etiket ve belgelerin her seferinde ilk kez okunmasına ve ayrıca, kullanıcıların en sık kullanılan özelliklere ve uygulamalara erişmek için oluşturabilecekleri programlanabilir tuşlar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere her şeye sahiptir.

TEKNOLOJİK GELİŞMEDE EN ÜST DÜZEY
Bugünün ve yarının uygulamalarını çalıştıracak maksimum bilgisayar gücü, zengin konumlandırma desteği, güç tasarruflu daha hızlı ve daha güvenilir WiFi bağlantıları; yüksek kaliteli ses; yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videolar için 13 MP renkli arka kamera, yüz tanıma ve video görüşmeleri için 5 MP renkli ön kamera ve çok daha fazlasını elde edersiniz.

SADECE ZEBRA'DAN, KATMA DEĞERLİ ÖZELLİKLERDE EN İYİSİ
Dört yeni Mobility DNA özelliği, benzersiz bir değer sunar. WorryFree WiFi, güvenilir şekilde üstün WiFi bağlantıları sağlar. PowerPrecision Console ile eskimekte olan mobil bilgisayar pillerinden bunlar verimliliği etkilemeden kolayca kurtulun. LifeGuard Analytics, işletim sistemi güncelleme işlemine çığır açan kontrol getirir. Ve StageNow'un Restricted Mode’u, sektörde bir ilk olarak Google Mobile Services’e erişimi denetlemenize olanak verir.

Ürünlerin teknik özelliklerini inceleyin:

Zebra TC52                        Zebra TC57
« Tüm Haberler

Bize Ulaşın

İletişim bilgilerinizi bırakın,
ekibimiz sizi arasın.