MENÜ

Perakende Satış Yönetimi

perakende_cozum.jpg

Mal kabul, ürün stok kontrolleri, mağaza deposunda rafa mal çıkma, ürü fiyat kontrol, değişen ürün ve raf etiketlerinin basılması, Queue Busting ve benzer birçok uygulamada mobil terminal ve yazıcı kullanarak mağaza içinde gerçek zamanlı yapabileceğiniz işlemler, size zaman kazandırmakta ve verimliliğiniz artırmaktadır.

Günümüzde perakende yöneticileri ellerindeki geniş ekranlı yönetici terminalleri ile mağaza içinde daha fazla zaman harcayabilir, böylece mağaza içindeyken envanter raporlarını, fiyatlandırma değişikliklerini raf yönetimini ve zaman planlaması gibi daha birçok kritik uygulamayı yönetebilmektedirler.

Perakende yöneticileri, işlemlerini doğru ve etkin olarak gerçekleştirmek için uç noktalarda hızlı çözümlere güvenmektedirler. Perakende ödeme noktalarında ürün barkodlarının hızlı ve doğru okunmasını sağlamak, hizmet verilen müşteri sayısını artırmakta ki en önemli hususlarından biridir. 2d barkodlar kullanılarak ürünün üretildiği tarih ve ömrünün takibi sağlanmakta ve hatta nihai tüketici, telefonunu kullanarak satın almak istediği ürünün detaylarına mağazada erişebilmektedir.

Tüm perakende uygulamalarında verimli depo ve stok yönetimini sağlamak, rekabette avantaj getirmektedir. Doğru ürünlerin doğru zamanda ve doğru miktarlarda mağaza içinde bulunmasını ve olası eksiklerin tedarik zinciri içerisinde geri bildirimini sağlamak için günümüzde perakendecilerin en büyük yardımcısı, Barkod&RFID uygulamalıdır.
« Çözümler